Współpraca z PESA Bydgoszcz SA

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Współpraca z PESA Bydgoszcz SA

W I półroczu 2014 roku TransComfort podpisał nowe kontrakty z przedsiębiorstwem PESA Bydgoszcz SA na dostawę komponentów do pojazdów do Chorzowa, Moskwy oraz Sofii. Ponadto, trwają też realizacje zamówień do kontraktów z grupą niemieckich przedsiębiorstw kolejowych i logistycznych Deutsche Bahn AG i włoską spółką Trenitalia.

 

PESA Bydgoszcz SA, dostawca nowoczesnych, niskopodłogowych tramwajów, została zwycięzcą jednego z największych kontraktów na dostawę tramwajów w historii Europy – dostarczyła Warszawie aż 186 tramwajów SWING w latach 2010-2013.

 

Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że po sukcesie dotychczasowych zamówień do pojazdów do Warszawy, TransComfort podpisał nowe kontrakty. Realizowane są już te na 120 pojazdów do Moskwy i 30 pojazdów dla chorzowskich Tramwajów Śląskich. Kontrakt na 20 tramwajów typu SWING do Sofii został już zrealizowany.

 

Korzystając z okazji, dziękujemy firmie PESA Bydgoszcz SA za dotychczasową, tak udaną współpracę i mamy nadzieję na dalsze owocne kooperowanie w szerokim zakresie.