TransComfort zaprasza na 12. edycję targów TRAKO

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort zaprasza na 12. edycję targów TRAKO

Do 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017 pozostał już niecały miesiąc. TransComfort zaprasza na swoje stoisko branżowe – hala B, stoisko 2.

 

Międzynarodowe targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego w Polsce oraz drugie w Europie. Odbywające się co dwa lata wydarzenie jest doskonałą okazją do promowania transportu kolejowego i tramwajowego, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkań w środowisku branżowym. Tradycyjnie, imprezie towarzyszy bogaty program, m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm.

 

TransComfort, wraz ze swoimi partnerami, m.in. firmą Continental ContiTech, Dätwyler Sealing Technologies Deutschland, Trelleborg czy Mediterr Shock Absorbers, po raz kolejny weźmie czynny udział w targach, przedstawi szerokie spektrum swojej oferty i technologii. Ponadto, na 27 września (godzina 17:00) zaplanowaliśmy podsumowanie oraz wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie dla studentów uczelni technicznych Engineer Student Award 2017, który TransComfort miał przyjemność organizować z koncernem Dätwyler.

 

Zapraszamy na stoisko nr 2 w hali B.

 

Do zobaczenia!