TransComfort ponownie na targach SyMas/Maintenance 2016

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort ponownie na targach SyMas/Maintenance 2016

6 października zakończyliśmy kolejne edycje krakowskich targów SyMas/ Maintenance. 7. Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji oraz 8. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych ponownie okazały się branżowym strzałem w dziesiątkę.

 

Targi SyMas mają na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Maintenance z kolei to prezentacja m.in. systemów do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki czy przemysłowych rozwiązań IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.

 

TransComfort zaprezentował swoją ofertę na stoisku B18. Nasi dotychczasowi klienci, a także szerokie grono nowych, potencjalnych partnerów biznesowych mogło zapoznać się z ofertą węży przemysłowych oraz armatury i elementów złącznych. Szczególnym fragmentem naszej obecności na targach była premiera rurociągu gumowego ze wskaźnikiem zużycia warstwy wewnętrznej Conti Ultimate. System Conti Ultimate dedykowany jest do transportu pneumatycznego oraz hydrotransportu mokrych i sypkich substancji ciernych. Jego serce to wysoko elastyczny, lekki wąż o małym promieniu gięcia, z wewnętrzną powłoką trudnościeralną. Wąż zawiera wskaźnik zużycia warstwy wewnętrznej ułatwiający monitorowanie stanu rurociągu gumowego. Uzupełnieniem systemu są dwuczęściowe kołnierze połączeniowe i uszczelki skonstruowane tak, by zapewnić pełny przelot rurociągu bez przewężeń w miejscach łączenia. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z Sales Managerem działu Fluid Systems, Pawłem Margasem – pmargas@transcomfort.pl lub +48 607 517 222.

 

Niniejszym dziękujemy naszym partnerom – Continental ContiTech i Dixon, organizatorowi, a także wszystkim gościom, którzy zechcieli uczestniczyć z nami w targach SyMas/ Maintenance 2016.