TransComfort po raz kolejny dla NEWAG i FSE

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort po raz kolejny dla NEWAG i FSE

TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., już po raz kolejny dostarczył komponenty do pojazdów Impuls 2 od producenta NEWAG dla włoskiego przewoźnika FSE. Realizacja obejmowała systemy zawieszenia I i II stopnia oraz kanały wentylacyjne.

 

21 października 2020 roku dwie jednostki Impuls 2 wyruszyły od nowosądeckiego producenta NEWAG do Włoch. Jest to już druga realizacja dla FSE – rok temu Impulsy 2 z oznaczeniem ETR 322 rozpoczęły pracę na linii kolejowej z Bari do Putignano. Dobre doświadczenia skłoniły włoskiego przewoźnika do zamówienia kolejnych 4 trójczłonowych zestawów, tym razem z nieco zmodyfikowanym malowaniem składów.

 

TransComfort, BU M&MR Trading Polska Sp. z o.o., dostarczył systemy zawieszenia I i II stopnia zarówno do ubiegłorocznego, jak i aktualnego zamówienia. Ponadto, TC zaopatrzył Impulsy 2 w kanały wentylacyjne spełniające normę palnościową EN45545 – niepalne, bardzo lekkie, wulkanizowane węże wykonane z dwuwarstwowej tkaniny z włókna szklanego z ukrytą wewnątrz spiralą ze stali sprężynowej.

 

Cieszymy się, że pomimo panujących warunków epidemicznych pierwsze pojazdy zostały już przekazane włoskiemu przewoźnikowi.