TransComfort na targach SyMas/ Maintenance 2014

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort na targach SyMas/ Maintenance 2014

W dniach 29-30.10.2014 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, odbędą się VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

 

TransComfort zaprasza do Hali Wisła, Stoisko A34, gdzie zaprezentuje szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań w zakresie węży przemysłowych i produktów powiązanych marki Continental ContiTech czy DIXON. Po raz kolejny przekonamy, że łączymy gwarancję długotrwałej, komfortowej oraz pewnej eksploatacji z najwyższą jakością produktu.

 

Targi SyMas/ Maintenance 2014 to również doskonała okazja do zaprezentowania naszej nowości – węża do pary DAMPF-TRIX 6000 wraz z systemem złączy BOSS.

 

Natomiast, 29.10. o godzinie 10:00 w strefie learnShops przedstawimy Państwu oraz innym zgromadzonym gościom, krótką prezentację na temat: Węże i przewody Continental ContiTech w utrzymaniu ruchu i instalacjach hydrotransportu oraz transportu pneumatycznego produktów sypkich i płynnych.

 

Poniżej znajdą Państwo bezpłatne zaproszenie, które wystarczy wydrukować, wypełnić i okazać przy wejściu na targi, aby osobiście sprawdzić co przygotowaliśmy.

 

Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania dotyczące naszego udziału w targach.

 

Kontakt do Działu Marketingu i PR:

Agnieszka Drosakis

Tel. 697 992 272

adrosakis@transcomfort.pl

 

Joanna Rekowska

Tel. 605 231 307

jrekowska@transcomfort.pl