TransComfort na targach InnoTrans

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort na targach InnoTrans

26 września zakończyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Technologii Transportu InnoTrans. Do Berlina zjechało 2700 wystawców z 51 państw oraz prawie 200 000 odwiedzających z całego świata.

 

TransComfort zaprezentował swoją ofertę wraz z wieloletnim partnerem biznesowym Continental ContiTech – stoisko o powierzchni ok. 170 mkw. przyciągnęło tłumy gości oraz sprzyjało rozmowom biznesowym z wieloletnimi, a także potencjalnymi klientami.

 

Podczas wydarzenia, szczególnie promowaliśmy ofertę okładzin i wstawek hamulcowych marki Becorit oraz systemy absorbujące wstrząsy do infrastruktury szynowej i systemy RCS® marki Datwyler. Po raz kolejny TransComfort przekonał o możliwościach bezpiecznego i komfortowego transportu, dzięki nowoczesnym oraz specjalistycznym rozwiązaniom.

 

Ponadto, edycja InnoTrans 2014 była dla TransComfort szczególna  podczas wydarzenia, podpisaliśmy umowę z PESA Bydgoszcz SA na dostawy komponentów do pociągów Deutsche Bahn.

 

Niniejszym, dziękujemy naszemu partnerowi firmie Continental ContiTech za wspaniałą współpracę oraz wszystkim kontrahentom, którzy zechcieli razem z nami uczestniczyć w tak ważnym dla branży wydarzeniu.


Zachęcamy do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji oraz relacji video, którą przygotował Continental ContiTech.