TransComfort na targach 4Insulation i SyMas/Maintenance

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort na targach 4Insulation i SyMas/Maintenance

Październik będzie obfity w krakowskie wydarzenia targowe. TransComfort zaprasza na Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation oraz na Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance/ Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas.

 

11 i 12 października w Krakowie odbędą się targi 4Insulation. Razem z Continental ContiTech czekamy na Państwa na stoisku D38, gdzie zaprezentujemy m.in. innowacyjny system elastycznej izolacji do zastosowań w przemyśle Conti Thermo Protect®, a także elastyczne kanały wentylacyjne do pojazdów szynowych.

 

18 i 19 października to natomiast czas targów SyMas/ Maintenance, na których pojawimy się już po raz czwarty. Zapraszamy na stoisko B18 – wspólnie z wieloletnimi partnerami biznesowymi Continental ContiTech, DIXON oraz Landustrie zaprezentujemy szeroką ofertę węży przemysłowych, w tym rurociąg gumowy ze wskaźnikiem zużycia warstwy wewnętrznej Conti Ultimate, złączy, pomp oraz taśm przenośnikowych.

 

Do zobaczenia!