TransComfort na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO

25 września 2015 roku zakończyła się XI edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO. TransComfort gościł odwiedzających w hali C, na stoisku C19. I po raz kolejny odniósł sukces!

 

Międzynarodowe targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży transportu szynowego w Polsce oraz drugie w Europie. Odbywające się co dwa lata wydarzenie jest doskonałą okazją do promowania transportu kolejowego i tramwajowego, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkań w środowisku branżowym.

 

TransComfort, wraz ze swoimi współwystawcami – firmą Continental ContiTech oraz Dätwyler, definiuje tę edycję targów jako kolejny branżowy sukces. M.in. zaprezentował swoją ofertę systemów zawieszenia pierwszego i drugiego stopnia, mat podtorowych i system RCS, okładzin hamulcowych oraz elastycznych kanałów wentylacyjnych dla pojazdów szynowych. Szczególną uwagę przykuł opracowany przez nas system do kompleksowego wykonywania nawierzchni torowej wraz z podbudową, który zdobył nagrodę im. Prof. Jana Podoskiego Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej w kategorii Infrastruktura Torowa.

 

Niniejszym dziękujemy wszystkim odwiedzającym – naszym wieloletnim klientom oraz nowym partnerom biznesowym za kolejne, owocne spotkanie branży kolejowej.