TransComfort na międzynarodowych targach 4Insulation

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort na międzynarodowych targach 4Insulation

11 i 12 października w Krakowie odbyła się 3. edycja Międzynarodowych Targów Izolacji Przemysłowych 4Insulation. TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., we współpracy z  Continental ContiTech, zaprezentował m.in. innowacyjny system elastycznej izolacji do zastosowań w przemyśle Conti Thermo Protect®.

 

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4Insulation gromadzą czołowych producentów z Polski i przedstawicieli zagranicznych firm z branży izolacyjnej i energetycznej, dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji oraz młodych adeptów tych zawodów. W tegorocznej edycji wzięło udział 1473 osób. Targom towarzyszyły m.in. konferencja „Heat not Lost”, 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych, pokazy bezpiecznego montażu rusztowań, prac wysokościowych i montażu izolacji na inwestycjach związanych z izolacjami przemysłowymi.

 

TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., wraz z wieloletnim partnerem Continental ContiTech, gościł dotychczasowych i potencjalnych klientów na stoisku D38. Zaprezentowaliśmy innowacyjny system elastycznej izolacji do zastosowań w przemyśle Conti Thermo Protect®, a także elastyczne kanały wentylacyjne do pojazdów szynowych.

 

Conti® Thermo-Protect wykonano ze specjalnej mieszanki silikonowo-kauczukowej, dostarczanej w stanie niezwulkanizowanym, która może być plastycznie odkształcana. Innowacyjny system szczególnie polecany jest do izolowania krętych lub elastycznych instalacji i rurociągów, gdy właściwości standardowych materiałów izolacyjnych okazują się być niewystarczające. Plastyczną masę można łatwo nanosić na elementy armatury i zawory, których izolowanie było dotychczas niemożliwe lub utrudnione. Dzięki nowatorskiemu systemowi koncernu Continental ContiTech, izolowanie termiczne stało się łatwiejsze i bardziej efektywne, zwłaszcza w przypadku kompleksowych izolacji. Cieszymy się, że te zalety docenili goście targów 4Insulation.

 

Dziękujemy za owocne spotkania!