Transcomfort na konferencji „Modernizacja Taboru Szynowego”

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Transcomfort na konferencji „Modernizacja Taboru Szynowego”

8 kwietnia 2015 roku rozpoczęła się XII Konferencja „Modernizacja Taboru Szynowego” Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Transcomfort, Business Unit spółki M&MR Trading Polska, po raz kolejny wziął udział w spotkaniu.

 

Modernizacja Taboru Szynowego wpisała się już na stałe w kalendarz wydarzeń branży kolejowej. Kwietniowa edycja  objęła zagadnienia m.in. najnowszych rozwiązań technicznych i projektowych z obszary taboru, jego eksploatacji i utrzymania w myśl nowoczesnej technologii czy modernizację pojazdów szynowych w zakresie dostosowania wyglądu i wyposażenia wagonów do współczesnych oczekiwań podróżnych.

 

Transcomfort uczestniczył w wydarzeniu nie tylko jako członek Polskiej Izby, ale również jeden ze sponsorów spotkania. Zaprezentowaliśmy naszą ofertę systemów zawieszenia I i II stopnia, okładzin ciernych oraz klocków hamulcowych. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za kolejne bardzo owocne spotkanie z zakresu innowacyjnych rozwiązań w taborze szynowym.