TransComfort jako Business Unit M&MR Trading Polska

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
TransComfort jako Business Unit M&MR Trading Polska

Z przyjemnością informujemy o synergii spółek TransComfort oraz Phoenix Xtra Print Polska, które stały się suwerennymi Business Units spółki M&MR Trading Polska Sp. z o.o.

 

M&MR Trading Polska Sp. z o.o. jest pełnym następcą prawnym TransComfort, co oznacza kompletną kontynuację dotychczasowych działań, zobowiązań oraz wiążących umów zarówno z klientami i partnerami, jak i dostawcami.

 

TransComfort od ponad 20 lat pozostaje synonimem najwyższej jakości usług i produktów oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie branży kolejowej, motoryzacyjnej oraz przemysłowej. Dzięki technologicznemu know-how, doświadczeniu rynkowemu oraz profesjonalnej wiedzy dostarcza kompleksowe rozwiązania, aby zapewniać bezpieczeństwo i komfort. Współpraca z renomowanymi światowymi markami pozwala na zapewnienie najwyższego standardu produktów oraz kreowaniu innowacji. Ciągły rozwój oraz rozszerzanie o nowe marki i segmenty rynku dowiodły, że TransComfort tworzy czołówkę polskiego przemysłu.

 

Od 28 listopada 2014 roku TransComfort kontynuuje swoją działalność jako suwerenna jednostka biznesowa spółki M&MR Trading Polska. Jest to wyraz nobilitacji dla długoletniej działalności firmy na polskim rynku. Niezależna działalność pod egidą nowej jednostki gospodarczej pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału TransComfort, umocnienie jego pozycji, osiąganie jeszcze większych sukcesów oraz inwestycje w nowe projekty. Będziemy nadal wychodzić naprzeciw technologiom i potrzebom klientów, a także wdrażać najwyższe standardy jako kompetentny i doświadczony partner.

 

Pragniemy raz jeszcze podkreślić, że grupa M&MR Trading Polska Sp. z o.o. to naturalna kontynuacja działalności TransComfort – zmiany formalno-prawne nie wpływają na zmianę siedziby firmy, systemu sprzedaży czy osób odpowiedzialnych za kontakt z Państwem.

 

Cieszymy się na Państwa dalszą współpracę z TransComfort oraz pozostajemy do dyspozycji w przypadku pytań lub potrzeby dodatkowych informacji.  

 

Uprzejmie prosimy o uaktualnienie danych TransComfort w rejestrach i dokumentach, a także zapraszamy na nową stronę internetową spółki M&MR Trading Polska - www.mmr-trading.pl.

 

Dane TransComfort jako Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o.:

 

M&MR Trading Polska Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 25 DE

81-061 Gdynia

NIP 584-10-16-120

               

Tel. 58 627 49 27

Fax. 58 627 49 28

biuro@mmr-trading.pl

biuro@transcomfort.pl