Silniki elektryczne

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

Firma TransComfort jest wyłącznym reprezentantem na polskim rynku niemieckich producentów silników elektrycznych EMOD Motoren oraz Winkelmann Elektromotoren.
Nasza oferta to wysokiej jakości napędy w jednostkowych oraz seryjnych wykonaniach tak do standardowych, jak i specjalnych aplikacji m.in.: silniki zanurzeniowe, ze stali nierdzewnej, morskie- z ponad 15 Towarzystwami Klasyfikacyjnymi, wysokoobrotowe, z wirnikami zewnętrznymi, hamulcami, obcym chłodzeniem, zgodne z normami UL, CSA, ATEX, NEMA, GOST. W powyższym zakresie oferujemy również produkty na specjalne zamówienie.
Dodatkowo oferujemy specjalne napędy prądu stałego dla stref zagrożonych wybuchem stosowane m.in. w awaryjnych układach lubrykacji produkowane przez Winkelmann Elektromotoren.
W oparciu o naszych partnerów produkcyjnych, firmy: Stromag, Omec, OME oraz innych europejskich producentów, uzupełniamy powyższą ofertę o dostawy różnego typu wyłączników krańcowych, hamulców, sprzęgieł oraz wszelkich silników standardowych asynchronicznych i nietypowych w konkurencyjnych cenach do wielkości 10kV wraz z przekładniami i przemiennikami.
Ze względu na szeroką gamę produktów oraz możliwość uzyskania produktu „uszytego na miarę” prosimy o kontakt z nami by precyzyjnie oraz w indywidualny sposób pomóc Państwu przedstawić produkt dostosowany do Państwa wymagań oraz potrzeb.