Serwis

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

Firma TransComfort znana jest z wdrażania w obszarze produkcji i na rynku wtórnym oferty o unikalnych cechach - operuje w różnych gałęziach przemysłu, w branży motoryzacyjnej oraz kolejowej. Wszystkie oferowane produkty w pierwszej linii gwarantują niezawodność i bezpieczeństwo. Stąd też od początku naszej działalności na rynku polskim wchodzimy w kooperację tylko i wyłącznie z producentami, którzy gwarantują najwyższy standard.

 

Zapewnienie bezpieczeństwa to ogromna odpowiedzialność, do której w pełni się poczuwamy i której jesteśmy świadomi, pomimo faktu, że punkt ciężkości naszej działalności to handel. Naszym zobowiązaniem wobec Klienta jest wyposażenie go w produkt, który pozwoli mu osiągnąć optymalne wyniki eksploatacyjne oraz ekonomiczne zyski.  

 

Silną stroną firmy TransComfort są wspaniałe kontakty z dostawcami, dzięki czemu nasze kompetencje rosną z dnia na dzień.  Wspaniała znajomość technicznego języka angielskiego i niemieckiego oraz techniczny „know-how” pozwala nam na szybką i bezproblemową wymianę doświadczeń i konsultacje z producentem.  Jest to przede wszystkim cenione przy projektach „pod Klienta”, gdzie niezbędna jest dokładna, kompetentna i szybka koordynacja danych technicznych i ich tłumaczenie.

 

Ta możliwość szybkiego fachowego przepływu informacji owocuje w wielu pilotowanych przez nas projektach. Należą do nich np. nowe konstrukcje produktów na pierwsze wyposażenia w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym oraz budowlanym, gdzie działamy głównie w dziedzinach uszczelnienia i tłumienia hałasu i drgań.  

 

Dodatkowym serwisem z naszej strony to włączenie do pracy nad projektami techników producenta, którzy na miejscu u klienta bezpłatnie dokonują oględzin, wymaganych obliczeń, proponują adekwatne rozwiązania, symulują ich efekty oraz na życzenie patronują ich realizację.

 

Dewizą działania na przyszłość jest stała kontynuacja i poszerzenie kompetencji w zakresie podwyższania standardu oferowanych produktów, optymalizowanie działań serwisowych w służbie Klienta oraz indywidualna i kompleksowa pomoc i doradztwo w szukaniu specjalistycznych rozwiązań technicznych.

 

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.