PPI Project Partners International

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
PPI Project Partners International

TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., dołączył do stowarzyszenia przedsiębiorstw handlowych PPI Project Partners International. Razem z ośmioma firmami, które różnią się w zakresie struktury czy strategii rynkowej, może teraz w większym wymiarze wspierać biznes oraz rozwój branży szynowej.

 

PPI Project Partners International to stowarzyszenie międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych, oferujących produkty i usługi na rynek pojazdów szynowych. Pomysł zbudowania jednolitej struktury w postaci stowarzyszenia przedsiębiorstw handlowych zrodził się celem połączenia sił, wiedzy i doświadczenia, a także stworzenia narzędzia do regularnej współpracy. Know-how oraz nowoczesne technologie dziewięciu firm z całego świata pozwolą na wzajemne wsparcie oraz uzupełnianie się, a w efekcie na poszerzenie spektrum działań i kompleksową odpowiedź na potrzeby rynku. PPI stanowi swego rodzaju motor do dalszego rozwoju, umacniania pozycji rynkowej, a w szczególności do lepszego dopasowania się do oczekiwań i wymagań klientów. Stowarzyszenie ma być podstawą do budowania silnych marek oraz zwiększenia rozpoznawalności produktów, obok oferty takich koncernów, jak Continental ContiTech czy Trelleborg.

 

Z przyjemnością informujemy również o udziale TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., we wrześniowych targach InnoTrans w Berlinie wraz ze stowarzyszeniem PPI Project Partners International. Dzięki wspólnemu udziałowi w InnoTrans 2018, będziemy mogli w jednym miejscu przedstawić szeroką ofertę produktów i usług firm z całego świata, o międzynarodowej renomie. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

 

Korzystając również z okazji zbliżającego się świątecznego czasu, Business Unit TransComfort, spółka M&MR Trading Polska Sp. z o.o. oraz PPI Project Partners International życzą pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkanocnych.