Poszerzenie asortymentu – pompy Landustrie

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Poszerzenie asortymentu – pompy Landustrie

Początek 2017 roku obfituje w nowe perspektywy rozwoju dla spółki M&MR Trading Polska, Business Unit TransComfort. Na przełomie stycznia i lutego rozpoczęliśmy współpracę z pionierskim producentem pomp, holenderską firmą Landustrie.

 

Landustrie od początku swojej działalności, od 1913 roku, odgrywa kluczową rolę w rozwoju dziedziny pomp – początkowo w sektorze agrarnym, później w sektorach osuszania i drenaży, aż po uzdatnianie wody ściekowej.

 

W 1916 roku, pośród niezliczonych stacji pomp wiatrowych, zainstalowano pierwszą na świecie elektryczną stację pompy ze śrubową pompą Archimedesa, co spowodowało ogromny krok naprzód w rozwoju produkcyjnym. Oprócz pomp do osuszania i drenaży zaczęto rozwijać pompy do sektora ściekowego, a na znaczeniu zyskały efektywne jednostki do uzdatniania brudnej wody. Od ponad 100 lat Landustrie nieustannie dąży do osiągnięcia najbardziej wydajnych i innowacyjnych rozwiązań pompowych, szytych na miarę.

 

TransComfort cieszy się ze współpracy z holenderskim liderem, mając nadzieję na nowe wyzwania oraz długoletnią kooperację.