Podsumowanie targów SyMas/ Maintenance 2014

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Podsumowanie targów SyMas/ Maintenance 2014

Kilka dni temu zakończyły się VI Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. TransComfort promował swoją ofertę węży przemysłowych oraz silników elektrycznych.

 

W dniach 29-30.10.2014 w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbyły się targi, które szczególnie dla TransComfort należy zaliczyć do niezwykle udanych i przyszłościowych.

Stoisko A34, na którym zaprezentowaliśmy ofertę węży przemysłowych Continental ContiTech i Dixon, a także silników EMOD i Winkelmann Elektromotoren, przyciągnęło tłumy gości i cieszyło się niesłabnącym zainteresowaniem – naszych partnerów, odwiedzających oraz potencjalnych kontrahentów. Wydarzenie było doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiego spektrum naszych produktów, a także nowości – węża do pary DAMPF-TRIX 6000 wraz z systemem złączy BOSS. Bez wątpienia, po raz kolejny przekonaliśmy, że łączymy gwarancję długotrwałej, komfortowej i pewnej eksploatacji z najwyższą jakością produktu.

Ponadto, 29.10. o godzinie 10:00 w targowej strefie learnShops poprowadziliśmy krótką, a przy tym bardzo udaną prezentację – prelegentem był Kierownik ds. Sprzedaży Węży Przemysłowych Paweł Margas, który przybliżył temat: Węże i przewody Continental ContiTech w utrzymaniu ruchu i instalacjach hydrotransportu oraz transportu pneumatycznego produktów sypkich i płynnych.

 

Z wielką przyjemnością zamykamy ten rok targowy – krakowskie wydarzenie było doskonałym zwieńczeniem naszych wielobranżowych sukcesów. Niniejszym dziękujemy naszym partnerom – Continental ContiTech i Dixon oraz wszystkim kontrahentom, którzy zechcieli uczestniczyć z nami w targach SyMas/ Maintenance.