NEWAG SA dla Kolei Małopolskich

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
NEWAG SA dla Kolei Małopolskich

To już pewne, że spółka NEWAG SA wyprodukuje 12 pojazdów szynowych IMPULS dla województwa małopolskiego i Kolei Małopolskich. TransComfort dostarczy systemy zawieszenia pneumatycznego  do zakontraktowanego taboru.

 

TransComfort już od ponad dekady współpracuje oraz sukcesywnie wspiera spółkę NEWAG SA. Do tej pory wyposażyliśmy kilkadziesiąt pojazdów, m.in. w systemy zawieszenia pneumatycznego pierwszego i drugiego stopnia. Nowy tabor dla województwa małopolskiego będzie speł­niał zarówno rygo­ry­styczne normy euro­pej­skie TSI (PRM, TSI NOI, TSI LOK&PAS, TSI SRT i TSI CCS), jak i bezwzględne normy zde­rze­niowe i wytrzy­ma­ło­ściowe (zgod­nie z EN 15227 C1 oraz PII wg EN 12663).

 

Aktualnie, razem z naszym partnerem Continental ContiTech, bierzemy udział nie tylko w realizacji IMPULSów (45WE oraz 31WE) dla Kolei Małopolskich, ale również w kilku innych, dużych projektach spółki NEWAG:

 

1. dostawa elementów do pojazdów IMPULS 36WEb dla włoskiego Bari (już w realizacji),
2. dostawa elementów do pojazdów 39WE dla Warszawskiej Kolei Dojazdowej (już w realizacji, pojazd wyjechał na testy),
3. dostawa elementów do pojazdów IMPULS 31WEa dla SKM Trójmiasto (pojazdy już przekazane),
4. dostawa elementów do pojazdów IMPULS 36WEa dla Opole (już w realizacji),
5. dostawa elementów do lokomotyw DRAGON dla FREIGHTLINER Polska (już w realizacji).

 

Nie mamy wątpliwości, że to doskonały czas zarówno dla spółki NEWAG, jak i dla M&MR Trading Polska Business Unit TransComfort na kolejne wspólne realizacje i wyzwania branżowe. Dziękujemy za tak owocną kooperację.