M&MR Trading Polska uzyskuje uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
M&MR Trading Polska uzyskuje uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego

Z przyjemnością informujemy, że spółka M&MR Trading Polska uzyskała nadane przez Transportowy Dozór Techniczny uprawnienia do wytwarzania przez montaż, modernizacji oraz naprawy urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do przewozu stałych, ciekłych i gazowych substancji niebezpiecznych o własnościach zapalnych, samozapalnych, trujących, zakaźnych i żrących oraz do wytwarzania przewodów elastycznych stanowiących wyposażenie cystern do przewozu substancji niebezpiecznych.

 

Uzyskane uprawnienia oraz związana z tym rozbudowa kadry inżynieryjnej poszerzają możliwości produkcyjne spółki, co szczególnie dotyczy działalności Business Unit TTM Technologia Transferu Mediów. Możemy znacznie rozszerzyć zakres oferty dla naszych klientów z branży paliwowej, przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego oraz gazów technicznych.

 

Uzyskanie uprawnień TDT pozwoliło nam już w tym roku na wykonanie modernizacji oraz dostawę i montaż nowych urządzeń NO dla Anwil S.A. we Włocławku, Terminala LNG w Świnoujściu oraz zakładów ICSO Chemical Production w Kędzierzynie Koźlu.