Międzynarodowe Targi Technologii Transportu InnoTrans 2016

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Międzynarodowe Targi Technologii Transportu InnoTrans 2016

TransComfort zakończył jedenastą edycję Międzynarodowych Targów Technologii Transportu InnoTrans pełnym sukcesem. Razem z partnerem Continental ContiTech potwierdził swój status pioniera nowoczesnych technologii oraz podjął nowe wyzwania.

 

Pierwsze podsumowania tegorocznego InnoTrans pokazują, że liczby odwiedzających oraz wystawców znowu wzrosły. Jedenasta edycja to nowe rekordy: 2950 wystawców z 60 krajów, 200 firm, które pokazały się na targach po raz pierwszy, 62% udział wystawców międzynarodowych, 6 wystawców nowych narodowości oraz 123 najnowsze pojazdy na terenie szynowym i na wolnym powietrzu.

 

TransComfort zakończył InnoTrans również z własnymi rekordami. Odwiedziło nas wielu dotychczasowych klientów, a także przeprowadziliśmy znaczące rozmowy z potencjalnymi kontrahentami. Tegoroczną edycję zaliczamy do szczególnie istotnych pod względem biznesowym oraz wizerunkowym, o czym mamy nadzieję przekonać się już wkrótce.

 

Podczas targów przemysł kolejowy przedstawił 140 światowych premier. TransComfort, obok systemów zawieszenia pneumatycznego pierwszego i drugiego stopnia, wstawek i okładzin hamulcowych, profili RCS i mat wibroizolacyjnych oraz elastycznych kanałów wentylacyjnych do pojazdów szynowych, miał również okazję do prezentacji nowego, innowacyjnego rozwiązania – systemów do tłumienia hałasu oraz nadmiernego zużywania szyn na łukach. Ta nowoczesna technologia zainteresowała szereg naszych dotychczasowych klientów oraz pozwoliła na przełomowe rozmowy biznesowe z potencjalnymi partnerami.

 

Dziękujemy wszystkim gościom, a w szczególności koncernowi Continental ContiTech za możliwość kooperacji podczas tak ważnego dla naszej branży wydarzenia. Jesteśmy pewni, że sukces odniesiony we wrześniu w Berlinie przełoży się na długoterminowe skutki i nowe osiągnięcia.