Koniec prac na ul. Grochowskiej w Warszawie - 2.630,60 mtp

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Koniec prac na ul. Grochowskiej w Warszawie - 2.630,60 mtp

Niezmiernie miło poinformować nam, iż w dniu 11.09.2019r. zakończyliśmy roboty związane z wykonaniem prac na ul. Grochowskiej w Warszawie.

 

M&MR Trading Polska BU TransComfort jako główny wykonawca, wspólnie z naszym podwykonawcą, firmą ZUOiT Robert Przesmycki odpowiadał za dostawę oraz wykonanie torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Grochowskiej w Warszawie, o łącznej długości 2.630,60 mtp. Dzięki temu już dziś tramwaje wróciły na torowisko w pierwotnie założonym terminie.

W zadaniu tym MMR Trading Polska BU TransComfort jako Główny Wykonawca, wspólnie z naszym podwykonawcą, firmą ZUOiT Robert Przesmycki odpowiadaliśmy za dostawę oraz wykonanie torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Grochowskiej o łącznej długości 2.630,60 mtp.

 

Całość prac podzielona była na dwa etapy. W Zadaniu 1 - dostarczenie elementów bezpodsypkowej konstrukcji torowiska zielonego i wspólnego z jezdnią. W Zadaniu 2 -  dostarczenie i montaż elementów bezpodsypkowej konstrukcji torowiska zielonego i wspólnego z jezdnią, w którego zakres wchodziło:

- montaż kompletnego systemu elementów bezpodsypkowej konstrukcji torowiska

- ustawienie geometrii toru

- wykonanie płyty betonowej

- demontaż i uprzątnięcie urządzeń i elementów technologicznych po montażu

 

 

Zastosowana do tego zadania technologia jest jedną z najlepszych technologii na świecie i bazuje na elementach, które mogą być montowane również poza placem budowy.

Po realizacji tego zadania, w samej tylko Warszawie BU TransComfort posiada referencje w ilości zastosowanego systemu RCS, przekraczającej 20.000 mtp.