Kolejna edycja Targów SyMas/Maintenance

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Kolejna edycja Targów SyMas/Maintenance

5 października po raz kolejny otworzą się bramy obiektu EXPO Kraków i rozpoczniemy 7. edycję Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji, a także 8. edycję Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych. TransComfort zaprasza na stoisko B18.

 

Targi SyMas/ Maintenance to jedno z najważniejszych wydarzeń branży i doskonała okazja do poszerzania biznesowych kontaktów oraz wiedzy. SyMas jest spotkaniem mającym na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Maintenance z kolei to prezentacja m.in. systemów do diagnostyki i monitorowania maszyn, rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki czy przemysłowych rozwiązań IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.

 

TransComfort po raz kolejny weźmie udział w wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania naszego szerokiego spektrum ofertowego z zakresu m.in. węży przemysłowych oraz armatury i elementów złącznych. W tym roku przedstawimy również innowację – rurociąg gumowy ze wskaźnikiem zużycia warstwy wewnętrznej Conti Ultimate.

 

Po szczegóły zapraszamy już 5. października na stoisko B18. Do zobaczenia!