Innowacyjny system monitorowania taśm przenośnikowych

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Innowacyjny system monitorowania taśm przenośnikowych

TransComfort rozszerza swoją ofertę o innowacyjny system monitorowania taśm przenośnikowych – CBGuard podwyższa ich bezpieczeństwo i rentowność, a także wydłuża żywotność.

 

Taśmy przenośnikowe podlegają dużym obciążeniom. Liczne zagięcia w kierunku wzdłużnym i poprzecznym, ciągłe uderzenia transportowanego medium, braki w przeglądach, eksploatacyjnie zużyte lub niepoprawnie ustawione przenośniki, a także kontakt z ciałami obcymi negatywnie wpływają na niezawodność i żywotność taśmy przenośnikowej. Co za tym idzie, nieprawidłowe działanie lub poważne uszkodzenia stają się najczęściej dramatyczne w skutkach.

 

System nadzoru CBGuard, bazujący na technologii promieniowania rentgenowskiego, prowadzi do zrewolucjonizowania bezpieczeństwa i rentowności pracy taśm przenośnikowych. Technologia rentgenowska w skanerze, we współdziałaniu ze specjalistycznym oprogramowaniem oraz w pełni zintegrowana z koncepcją Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), stała się zdecydowanym liderem w zakresie monitorowania taśm przenośnikowych. Żaden inny dotychczas stosowany system nie jest w stanie nawet po części pozyskiwać tak wielu istotnych dla bezpiecznej pracy taśmy informacji, a przy tym funkcjonować samodzielnie.

 

CBGuard gwarantuje nie tylko podwyższone bezpieczeństwo oraz wydłużoną żywotność, ale także obniżenie kosztów oraz kontrolę nad każdym milimetrem sześciennym taśmy przenośnikowej.

 

Szczegółowych informacji w zakresie systemu CBGuard udzieli Product Manager Grzegorz Kolek, gkolek@mmr-ttm.pl, +48 607 351 098. Zapraszamy do kontaktu!