Transcomfort

TransComfort, jako Business Unit spółki M&MR Trading Polska, specjalizuje się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny i budowlany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku TransComfort dostarcza kompleksowe rozwiązania - by zapewnić bezpieczeństwo i komfort. TransComfort importuje towary od renomowanych producentów znanych światowych marek, co daje efekt w postaci zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma TransComfort, dzięki swojemu doświadczeniu w wielu projektach, uczestniczy bezpośrednio w kreowaniu nowych konstrukcji jako doradca techniczny i koordynator pomiędzy wykonawcą a producentem. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę począwszy od doboru właściwego produktu, po informację techniczną, doradztwo oraz wdrożenie wybranych rozwiązań.

 

Kooperujemy z renomowanymi światowymi markami posiadającymi referencje pierwszego wyposażenia jako gwarancję najwyższego standardu.

 

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

Bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności istnienia, gwarancję jego zachowania, a także szanse na doskonalenie. Firma TransComfort dąży do tego, aby ciągłym udoskonalaniem oferowanych produktów utrzymać tę naczelną potrzebę człowieka w jego codziennym funkcjonowaniu.

 

 

 

Jakość

Najwyższa jakość produktów była, jest i pozostanie filozofią naszego działania.

Dewizą działania na przyszłość jest stała kontynuacja i poszerzenie kompetencji w zakresie podwyższania standardu oferowanych produktów, optymalizowanie działań serwisowych w służbie Klienta oraz indywidualna, kompleksowa pomoc i doradztwo w szukaniu specjalistycznych rozwiązań technicznych.

 

 

 

Komfort

Komfort jest funkcją naszych rozwiązań.

Widzimy wyzwanie dla naszej oferty wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi sprawne oraz wygodne przemieszczanie ludzi i towarów.

TRANSCOMFORT TO NASZA FIRMA I JEJ DEWIZA