Engineer Student Award na Trójmiejskich Targach Pracy

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Engineer Student Award na Trójmiejskich Targach Pracy

Trójmiejskie Targi Pracy 2017 to jedno z najciekawszych wydarzeń na polskim rynku pracy. 20., jubileuszowa edycja odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki  Politechniki Gdańskiej w dniach 8-9 maja 2017 r., w godzinach 900-1600.

 

Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących swoją karierę zawodową oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. To wyjątkowa okazja dla studentów i absolwentów szkół średnich, wyższych i zawodowych, bezrobotnych i zatrudnionych, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami i przełamać pierwsze lody w kontakcie z rekruterami. Szacuje się, że tegoroczne targi zgromadzą ponad 75 wystawców z kraju i ze świata. Organizatorzy przewidują, że liczba odwiedzających w ciągu dwóch dni przekroczy 5000 osób. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.TargiPracy.gdansk.pl lub www.facebook.com/TrojmiejskieTargiPracy.

 

TransComfort i Dätwyler z dumą zaprezentują podczas wydarzenia Engineer Student Award 2017, ogólnopolski konkurs dla studentów. To idealna okazja, aby zakomunikować główny cel tego przedsięwzięcia – pomoc we wdrażaniu cennej wiedzy studentów do współczesnego biznesu i przemysłu. Nagrodą główną jest bowiem miesięczny staż w Dätwyler Sealing Technologies, koncernie o wieloletniej tradycji i ogromnym doświadczeniu w branży, a tym samym rozwój i możliwość zdobycia pracy w międzynarodowym środowisku.

 

Zapraszamy 8 i 9 maja na Trójmiejskie Targi Pracy!