Międzynarodowe Targi InnoTrans 2018

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Międzynarodowe Targi InnoTrans 2018

TransComfort zakończył dwunastą edycję Międzynarodowych Targów Technologii Transportu InnoTrans pełnym sukcesem. W zupełnie nowej konstelacji, w ramach międzynarodowego projektu Project Partners International, po raz kolejny pokazaliśmy siłę polskiego przemysłu.

 

Tegoroczne targi były dla TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., szczególnie ważne – po raz pierwszy pojawiliśmy się na nich z naszymi firmami partnerskimi z całego świata w ramach stowarzyszenia przedsiębiorstw handlowych Project Partners International. Na stoisku odwiedzili nas strategiczni klienci, a także nawiązaliśmy kilka nowych, obiecujących relacji biznesowych. Szczególnie promowaliśmy systemy zawieszenia pneumatycznego pierwszego i drugiego stopnia, wstawki i okładziny hamulcowe, profile RCS i maty wibroizolacyjne, elastyczne kanały wentylacyjne do pojazdów szynowych, a także systemy do tłumienia hałasu oraz nadmiernego zużywania szyn na łukach.

 

Udział w tegorocznych targach InnoTrans był możliwy m.in. dzięki grantowi, jaki spółka M&MR Trading Polska otrzymała w ramach projektu grantowego "Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim".

 

Dziękujemy wszystkim gościom – klientom, dostawcom i firmom partnerskim, za możliwość kooperacji podczas tak ważnego dla naszej branży wydarzenia. Jesteśmy pewni, że sukces odniesiony we wrześniu w Berlinie przełoży się na nowe wyzwania i kolejne ciekawe realizacje.