KONTAKT

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu
Telefon:

+48 58 627 49 25

+48 58 627 49 27

Email:
Fax:

+48 58 627 49 28

BIURO CENTRALNE
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 27
FAX +48 58 627 49 28
MAGAZYN +48 605 069 105
Paweł
Nowacki
Sales & Logistics

+48 607 807 161

pnowacki@transcomfort.pl

Grzegorz
Naglewicz
Sales & Logistics Executive

+48 697 997 715

gnaglewicz@transcomfort.pl

Danuta
Małachowska
Accountant

TEL. +48 58 627 49 29

Fax +48 58 627 49 28

dmalachowska@transcomfort.pl

DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI
BIURO CENTRALNE GDYNIA
UL. HUTNICZA 25DE
81-061 GDYNIA
TEL. +48 58 627 49 27
FAX +48 58 627 49 28
Jacek
Dzięcielski
Sales Representative
Railway Vehicles
Aftermarket

+48 661 108 801

jdziecielski@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE ŚREM
UL. NADBRZEŻNA 1 A/3
63-100 ŚREM
TEL./FAX +48 61 832 59 72
Dariusz
Kuta
Director Key Account

+48 601 846 564

dkuta@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE KRAKÓW
UL. ŁAGIEWNICKA 33A
30-417 KRAKÓW
TEL./FAX +48 12 353 90 30
Mariusz
Zaremba
Product Manager
Railway Vehicles OE
Infrastructure

+48 697 013 797

mzaremba@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE TYCHY-MAGAZYN
UL. TOWAROWA 14
43-100 TYCHY
TEL./FAX +48 32 780 13 00
Przemysław
Jaworski
Branch Manager
Automotive

+48 605 117 171

pjaworski@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE SŁUPSK
UL. BRACI GIERYMSKICH 1/19
76-200 SŁUPSK
Paweł
Margas
Sales Manager
Fluid Systems

+48 607 517 222

pmargas@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE TORUŃ
Michał
Sulecki
Sales Representative
Fluid Systems

+48 601 269 199

msulecki@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE WROCŁAW
Grzegorz
Zając
Sales Representative
Industry

+48 697 997 716

gzajac@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE LUBLIN
Grzegorz
Kolek
Product Manager
Industry

+48 607 351 098

gkolek@transcomfort.pl

BIURO REGIONALNE BYDGOSZCZ
Leszek
Kolesiński
Product Manager
Technical Consultant
Railway Vehicles

+48 661 406 965

lkolesinski@transcomfort.pl

M&MR Trading Polska Sp. z o.o., ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia, NIP: 584-10-16-120, REGON: 190848381, Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008309, kapitał zakładowy: 52.500,00 PLN.